Also, do the individual studies include copywork and such already?
……I am just finding the “Keep it Simple” Lessons. Do you purchase the lesson plans, then add on the individual enrichment studies? (i.e. artist, hymn, poem) What does one year cost? (Priced for one child, although I will purchase for two)….